Hakkımızda

       UBM Plastik 1994 yılında kurulmuş olup, devamlı büyüyen yapısıyla kendi sektöründe hep bir adım daha ileriyi hedefleyen bir firma olmuştur. UBM Plastik ürünleri ISO 9001 - 2000, TSE ve diğer sertifikalara sahip olmakla birlikte yeni patentli ürünleriyle sektörde yerini korumuştur.
2000 yılı itibariyle Airvent, UBM gibi markalarıyla iç ve dış ticaret alanında alım ve satımlarıyla gerek kendi bünyesine gerekse ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.

      UBM Plastik önceliği müşteri memnuniyeti ve taleplerini eksiksiz ve zamanında teslim etmek olan,ürün kalitesini koruyan ve bununla beraber yeni Ar-Ge yatırımlarıylada hizmetlerini herzaman daha iyi şekliyle yapmanın gayreti içinde olmuştur.

      2014 yılı itibariyle yapımı tamamlanan; pvc aksesuarlarından alüminyum aksesuarlarına, nalburiyeden hırdavat sektörüne kadar imalat ve toptan satışta kullanılabilecek bütün aksesuarları kendi bünyesinde üretme kapasitesi olan 11000 m alan üzerine inşa edilen 6000 m kapalı üretim tesisiyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir.