Kalite Politikamız

     Kalite politikamız, yürürlükteki yasa ve standartlara uygun, etkin ve sürekli gelişen müşteri odaklı yönetim felsefesiyle kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Üst yönetimden en alt seviyeye kadar tüm çalışanlarımızın müşteri isteklerini temel alan Toplam Kalite Felsefesi’ni benimsemesi esastır.

     Bu doğrultuda, tüm personelimizin gerekli eğitimlerini sağlamak ve kalite duyarlılığını tüm çalışanlarımızla yaymak temel görevimizdir. Bu çerçevede UBM PLASTİK müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve kalite düzeyini sürekli geliştirmek için sürekli olarak kendisini iyileştirmeyi, alanındaki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve kalitesini geliştireceğine inandığı her türlü yeniliği derhal bünyesine almayı ilke edinmiştir.

     UBM PLASTİK olarak, kalite yönetim sistemimimizin şartlarını yerine getirerek ve iyileştirerek, ilkeli ve sorumlu bir anlayış içinde davranmayı ve başta üst yönetim olmak üzere güç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu doğrultuda seferber etmeyi taahhüt ederiz.